Facebook Sayfamız Yayında
Sol kısımdan facebook Safyamızı beğenebilirsiniz..
Sözlüğümüz Yayında
Kurulan Sözlüğümüz Yayınlandı.
Online Sözlük Devrede
Sözlük veritabanları ve arama formları tamamlanmıştır.
Kürtçe Öğreniyorum
Kürtçe Öğreniyorum Sitemiz Yayın hayatına başlamıştır.
Sık Kullanılan Kelimeler
Sık Kullanılan Kelimeler Eklenmiştir. Kelime ezberlemede kullanabilirsiniz.
Kürtçe Kitaplar ve Sözlükler
Ez Kurdî Hîn Dibim – Pratik Kürtçe Dersleri

1992’den beri Kürtçe kitabın yanısıra aynı adla dergi de yayınlayan Nûbihar yayınları bir ilke imza attı: CD promosyonlu Kürtçe Dil Kitabı. Almanya’da öğretim görevlisi olarak çalışan Abdullah İncekan’ın hazırladığı „Ez Kurdî Hîn Dibim – Pratik Kürtçe Dersleri“ adlı eser Kürtçeyi öğrenmek isteyenlerle buluşmak üzere raflarda yerini aldı.

Kitabın danışmanlığını Duisburg-Essen Üniversitesi’nden dilbilim ve modern didaktik hocası Dr. Rosemarie Neumann yapmış. On dokuz üniteden oluşan kitap modern metod ve didaktiği baz alarak hazırlanmış. Otodidakları (kendi kendine öğrenenleri) da dikkate alarak yazılan eser ile sistematik ve aşamalı olarak Kürtçeyi öğrenme olanağı sağlanmıştır. Armin Wollnitza tarafından özel olarak çizilen kitaptaki resimler okuma parçalarının anlaşılmasında destekleyici bir işlev görmektedirler. Kürtçe’yi sıfırdan ya da okumayı ve yazmayı öğrenmek isteyenler için doğru kaynak.

STOKLARIMIZDA YOK

Kitap Ücreti : 25 TLGelek Hêsan e Hînbûna Kurdî – Kürtçe Öğrenmek Çok Kolay
8000 Kürtçe kelimeyi sistematik bir şekilde işleyen bu 560 sayfalık kitap, hızlı dil öğrenim tekniğiyle hazırlandı. Bu teknik, çocukların anadillerini öğrenme tekniğine çok yakındır. Çocuklar anadillerini, kelime ve cümleleri; işitip tekrar ederek öğrenirler.

Her gün, bu kitabın en az iki sayfasını iyi çalışanlar da, bir seneden az bir zamanda Kürtçe konuşabileceklerdir. Bu kitapta, Kürtçede en sık kullanılan ve Kürtçenin iskeletini oluşturan yaklaşık 8000 temel kelime, sekiz bin farklı cümle içinde kullanılmıştır. Bu cümleler çok çeşitlidir; çok kolay söylenebilecek iki kelimelik cümleler olduğu gibi, doğru bir şekilde söylenmesi kolay olmayan uzun ve karmaşık cümleler de vardır.

Kitap, sistematik bir tarzda konulu olarak hazırlanmıştır. İçinde; okulda, üniversitede, markette, fabrikada, uçakta, gümrükte, basında ve hemen hemen hayatın her alanında gerekli olan konuşma örnekleri bulunmaktadır. Kitapta, bozulmamış orijinal antik kürtçe kullanılmıştır. Bunun yanında modern çağda ortaya çıkan modern kelime ve terimler de yeri geldikçe işlenmiştir.


STOKLARIMIZDA YOK

Kitap Ücreti : 25 TL


Hesap Bilgilerimiz :

Hesap Sahibi : BARAN SEREN
Vakıfbank Diyarbakır Şubesi
Şube Kodu : 0035 (Diyarbakır Merkez)
Hesap No : 00158007298741656
Hesap Iban No : TR65 0001 5001 5800 7298 7416 56


Kitaplar için istediğiniz adet tutarını hesap numaramıza Havale veya EFT yaptıktan sonra 0 505 270 16 72 nolu telefonumuzdan veya baranseren@gmail.com mail adresimizden mail ile ulaşarak kargo bilgilerinizi iletmeniz yeterlidir.


Kredi Kartı ile ödeme yapmak isterseniz telefon numaramızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Tasarim ve Programlama : Seren YAZILIM 2012
TOPlist TOPlist TOPlist

badem. kürtcesi nedir , manifaturacılık kürtcesi nedir , memnuniyet kürtcesi nedir , hasat kürtcesi nedir , akran kürtcesi nedir , örtmek kürtcesi nedir , sükse. kürtcesi nedir , sürüncemede kalmak kürtcesi nedir , köpek yiyeceğinin kabı kürtcesi nedir , simge kürtcesi nedir , anadil kürtcesi nedir , sonsuz kürtcesi nedir , model kürtcesi nedir , koyun derisi kürtcesi nedir , alıştırmak kürtcesi nedir , işitmek kürtcesi nedir , çerçeveli pencere kürtcesi nedir , öğrenmek. kürtcesi nedir , huzurlu kürtcesi nedir , dokumak kürtcesi nedir ,Baran SEREN  Seren Yazılım  Diyarbakır Dicle Teknokent  Logo Görsel Eğitim  Ios Öğreniyorum  Kürtçe Sözlük  Diyarbakır Halı Yıkama  Yaprak Testler  Baran SEREN